DESTEK

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bölge sınırlarınız içerisinde yatırım yapmak istiyorum, tahsise uygun parsel var mı, tahsis talebinde bulunabilmek için ne yapmalıyım?

Arsa İlanlarında Bölge Müdürlüğümüzce tahsise uygun parseller ve bu parsellere ait metrekare, tahsis fiyatları ve lokasyon bilgileri yer almaktadır. Satın almak istediğiniz parsel için Arsa Tahsis Yönergesi doğrultusunda gerçek ya da tüzel kişiliğiniz adına dilekçe ile başvurmanız yeterlidir.

Firmamız listede değil. Girmek için ne yapmalıyım?

BOSB sınırları içindeyseniz ve müdürlüğümüzden elektrik, su veya doğalgaz hizmetlerinden birini alıyorsanız bilgi@batmanosb.org.tr adresine firma bilgilerini gönderin.
 
*Mesajınıza adınızı ve temas için size ulaşılabilecek telefon numarasını eklemeyi unutmayın.

BOSB'nin sunduğu hizmetler ücretli mi?

BOSB Müdürlüğü tarafından sunulan hizmetlerin tümü (itfaiye, sağlık, çöp toplama vs.) ücretsiz olarak yürütülmektedir. Ancak elektrik, su, doğal gaz dağıtımı faturalandırılır. Bu hizmetlerin birim fiyatları için burayı tıklayınız.

Faaliyetlerimizden ve Gelişmelerden Siz de Haberdar Olun!

Batman OSB

1991 yılında yatırım programına alınan Batman Organize Sanayi Bölgemiz; ilk parsel tahsisi 02.06.2003 yılında yapılmış ve 01 Nisan 2004 tarihinde ilk işyeri açma ve çalışma ruhsatı verilerek üretime başlanmıştır. Şu an 3797 dönüm büyüklüğünde 124 adet sanayi parseli ile sanayicimizin hizmetindeyiz.

Bizi Takip Edin

facebook twitter instagram linkedin

Copyright © Batman Organize Sanayi Bölgesi Tüm Hakları Saklıdır.