HABERLER

6. ETAPTA FABRİKALAR ÜRETİME BAŞLADI

OSB Yönetim Kurulu Başkanımız olan Vali Hulusi ŞAHİN, Organize Sanayi Bölgesi (OSB) 6. etapta faaliyete yeni başlayan ve yapı kimyasalları imalat makinası üretimi yapan HTS GRUP MAKİNE isimli fabrikayı ziyaret etti. 

Üretim tesisinde incelemelerde bulunan Valimiz,  işletme sahibi Hasan Tahsin Şeker’den üretim faaliyetleri hakkında bilgi alarak, tesisin hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Yaklaşık beş yıldır çimento paketleme hatları, beton santralleri, yapı kimyasalları ve alçı üretimine yönelik imalat makinalarının üretimini yaptıklarını belirten tesis sahibi Şeker; OSB’de üretime yeni başladıklarını ve Kosova, Romanya, Makedonya, Özbekistan, Kırgızistan, Kuzey Irak, Suudi Arabistan gibi çok farklı ülkelere ihracat yaptıklarını ifade etti. 
 
Ziyaretleri esnasında Valimize; OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hıfzullah ÖZOĞUL, Yönetim Kurulu Üyesi Remzi İNSEL ve OSB Müdürü Zeynep AKBEL eşlik etti. 

Faaliyetlerimizden ve Gelişmelerden Siz de Haberdar Olun!

Batman OSB

1991 yılında yatırım programına alınan Batman Organize Sanayi Bölgemiz; ilk parsel tahsisi 02.06.2003 yılında yapılmış ve 01 Nisan 2004 tarihinde ilk işyeri açma ve çalışma ruhsatı verilerek üretime başlanmıştır. Şu an 3797 dönüm büyüklüğünde 124 adet sanayi parseli ile sanayicimizin hizmetindeyiz.

Bizi Takip Edin

facebook twitter instagram linkedin

Copyright © Batman Organize Sanayi Bölgesi Tüm Hakları Saklıdır.