HABERLER

ÖZELLER PLASTİK FABRİKASI ÜRETİME BAŞLADI

06.01.2021 / OSB Yönetim Kurulu Başkanımız olan Valimiz Hulusi ŞAHİN, Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB)  içme suyu ve tarımsal sulama alanında plastik boru üretimi yapan Özeller Plastik fabrikasını ziyaret etti. 

Yaklaşık 50 kişiye istihdam olanağı sağlayan ve tarımsal sulamanın yanı sıra, Belediye ve İl Özel İdarelerince içme suyu alt yapısında kullanılan plastik su borusu üretiminin de yapıldığı tesiste incelemelerde bulunan Valimiz,  işletme sahibi Mehmet ÖZEL’den üretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. İncelemeleri sırasında yerli ham madde ile üretim yapmanın önemini vurgulayan Valimiz, iç piyasanın yanı sıra Orta Doğu ülkelerine de ihracat yapan tesisin hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Ziyaretleri sırasında Valimize; İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir ÖZER, OSB Yönetim Kurulu Bşk.Vekili Hıfzullah ÖZOĞUL, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri Remzi İNSEL ve Mehmet Hadi YALÇIN ile OSB Müdürü Zeynep AKBEL eşlik etti. 

Faaliyetlerimizden ve Gelişmelerden Siz de Haberdar Olun!

Batman OSB

1991 yılında yatırım programına alınan Batman Organize Sanayi Bölgemiz; ilk parsel tahsisi 02.06.2003 yılında yapılmış ve 01 Nisan 2004 tarihinde ilk işyeri açma ve çalışma ruhsatı verilerek üretime başlanmıştır. Şu an 3797 dönüm büyüklüğünde 124 adet sanayi parseli ile sanayicimizin hizmetindeyiz.

Bizi Takip Edin

facebook twitter instagram linkedin

Copyright © Batman Organize Sanayi Bölgesi Tüm Hakları Saklıdır.