HABERLER

YATIRIM YAPACAKLARA HER TÜRLÜ KOLAYLIK SAĞLANACAK

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti toplantısı Vali Ahmet Deniz Başkanlığı’nda valilik toplantı salonunda yapıldı.
Toplantıya Vali Ahmet Deniz, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdulkadir Demir ve müteşebbis heyeti üyeleri katıldı.
 
Vali Deniz’in açış konuşmasıyla başlayan toplantı, OSB Müdürü Zeynep Akbel’in OSB’de yürütülen çalışmalara ilişkin yaptığı sunumla devam etti.
 
İlimizde mevcut OSB’ye ilave yer genişletme çalışmalarının yapıldığını belirten Vali Deniz, 2 bin dönümlük yer tahsisinin sonuçlandırılması çalışmaları devam ediyor. Bölgemizin en önemli sorunlarının başında istihdamın yer aldığını belirterek, yatırımcıların önünün açılması için herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeli, İlimizin yatırımcılar için cazibe bir merkezi haline gelmesi için, yatırımcılar için her türlü imkan ve kolaylığın sağlanacağını ifade etti.
Daha sonra toplantıda sanayicilerin talepleri ve yürütülecek çalışmalar ele alınarak değerlendirildi.

Faaliyetlerimizden ve Gelişmelerden Siz de Haberdar Olun!

Batman OSB

1991 yılında yatırım programına alınan Batman Organize Sanayi Bölgemizde 2002 yılında bir tek un fabrikası varken; altyapının tamamlanması, güven ortamının artması, 5084 ve 4569 sayılı Devlet teşvikleri ile hızla büyümüş ve yatırımcı sayısı artmıştır.

Bizi Takip Edin

facebook twitter instagram linkedin

Copyright © Batman Organize Sanayi Bölgesi Tüm Hakları Saklıdır.