VALİ ŞAHİN, ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE FABRİKA ZİYARETLERİNDE BULUNDU VE OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLA

 

Müteşebbis Heyet Başkanı Vali Şahin, Organize Sanayi Bölgesinde Fabrika Ziyaretlerinde Bulundu ve OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısına Katıldı

A- A+
Vali Hulusi Şahin, Organize Sanayi Bölgesinde fabrika ziyaretlerinde bulundu ve OSB Müteşebbis heyeti toplantısına katıldı.
 
Toplantı öncesi OSB’de üretim yapan tekstil fabrikalarını ziyaret eden Vali Şahin, üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.
 
Yaklaşık 650 kişinin istihdam edildiği, penye üretimi yapan Üniteks tekstil fabrikasını, 700 kişinin istihdam edildiği ve birçok ülkeye triko, penye ve kot ihracatı yapan Trikotek tekstil fabrikasını ziyaret eden Vali Şahin, tesis yetkilileri ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.  
 
OSB MÜTEŞEBBİS HEYETİ TOPLANTISI VALİ ŞAHİN BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ
 
OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısı Vali Hulusi Şahin başkanlığında gerçekleştirildi.
 
 OSB Müdürlüğünde yapılan toplantıya, Vali Şahin’in yanı sıra Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Özer, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hıfzullah Özoğul, OSB Müdürü Zeynep Akbel ve müteşebbis heyeti üyeleri katıldı.
 
OSB Müdürü Akbel’in OSB’de yürütülen çalışmalar ilişkin yaptığı sunumla başlayan toplantıda, OSB’deki genişletme çalışmaları ve genel sorunlar görüşüldü.

Faaliyetlerimizden ve Gelişmelerden Siz de Haberdar Olun!

Batman OSB

1991 yılında yatırım programına alınan Batman Organize Sanayi Bölgemizde 2002 yılında bir tek un fabrikası varken; altyapının tamamlanması, güven ortamının artması, 5084 ve 4569 sayılı Devlet teşvikleri ile hızla büyümüş ve yatırımcı sayısı artmıştır.

Bizi Takip Edin

facebook twitter instagram linkedin

Copyright © Batman Organize Sanayi Bölgesi Tüm Hakları Saklıdır.